Probíhá vyhledávání...

Senior Designer - Industrial Refrigeration

Lokalita: Prague Mzda: Salary Negotiable
Odvětví: Strojírenství & Průmysl Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr
Typ směny: N/A Počet zájemců: N/A
Přidáno před: asi 1 měsícem Referenční číslo: X3-464347

Pro našeho klienta – jednu z předních světových společností v oboru disponující silným mezinárodním technologickým zázemím a experty – hledáme z důvodu rozšiřování týmu samostatného projektanta s praktickými zkušenostmi z oblasti průmyslového chlazení.

Senior projektant – průmyslové chlazení CZ/SK

HLAVNÍ ODPOVĚDNOSTI A NÁPLŇ PRÁCE:

• Návrh optimálního technického řešení včetně výběru částí a komponent chladicího zařízení
• Zpracování projektové dokumentace technologie chlazení
• Vypracování kalkulace a podkladů pro cenové nabídky, případně vlastní zpracování nabídek
• Zpracování zakázek – příprava podkladů pro objednávání komponent, dohled nad realizací projektů
• Vyhodnocení zakázek z hlediska technického i obchodního
• Pravidelný kontakt se zákazníky, zpracování jejich požadavků
• Účast na technických i obchodních jednáních
• Analýza trhu průmyslového chlazení
• Spolupráce při tvorbě a realizaci obchodních strategií a plánů firmy

POŽADOVANÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI:

• Ukončené VŠ/SŠ vzdělání technického směru, obor chlazení případně technika prostředí výhodou
• Předchozí praxe v oboru průmyslového chlazení podmínkou
• Aktivní schopnost a ochota vzdělávat se
• Důslednost a pečlivost
• Znalost práce v AutoCAD nebo Microstation
• Znalost práce v SAP výhodou
• Komunikativní AJ podmínkou
• Schopnost týmové i samostatné práce
• Řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat

KLIENT NABÍZÍ:

• Možnost rozvoje kariéry v mezinárodním měřítku
• Inovativní pracovní prostředí – otevřenost názorům / novým nápadům
• Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na znalostech a zkušenostech vč. 15% bonusu.
• Flexibilní začátek a konec pracovní doby
• Možnost práce z domova, 3 x sick days a 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na dovolenou, životní pojištění a další benefity
• Služební vůz

Lokalita: Praha / home office

Termín nástupu: dohodou

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.