Probíhá vyhledávání...

Production Manager

Lokalita: KARLOVY VARY, KRAJ KARLOVARSKÝ, CZECH REPUBLIC Mzda: 480,000-600,000 CZK (Czech Koruna) Per annum, inc Benefits
Odvětví: Strojírenství & Průmysl Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr
Typ směny: N/A Počet zájemců: N/A
Přidáno před: 3 měsíci Referenční číslo: X3-588404

 Hlavní náplň pozice:

Zajišťovat efektivní výrobu hotových výrobků na plnící lince, aby byly splněny množstevní a kvalitativní požadavky na daný výrobek a byly splněny cíle v efektivnosti výroby a nákladech výroby. Zajišťovat údržbu, opravy a technický rozvoj výrobní technologie plnící linky. Vést agendu Neustálého zlepšování procesů a technického rozvoje plnící linky a koordinovat to pro ostatní provozy výrobního závodu.

Hlavní odpovědnosti:

  • Vést provoz plnící linky, aby byly splněny požadavky na vyrobené množství dané plánem výroby a splněny cíle pro efektivnost výroby a maximální povolené ztráty obalových materiálů.
  • Spolupracovat s oddělením logistiky při přípravě plánu výroby a v případě nepřítomnosti Manažera exportní logistiky provádět plánován výroby.
  • Vyhodnocovat výsledky efektivnosti výroby plnící linky a denně komunikovat tyto výsledky svému týmu a nadřízeným Zpracovávat přehled veškerých KPI za výrobní linku
  • V případě nepřítomnosti Předáka plnící linky plně zastupovat jeho odpovědnosti dle popisu pracovní pozice
  • Být kontaktní osobou s CÚ pro agendu celních pásek a provoz plnící linky. Zajišťovat nákup celních pásek pro Tuzemsko dle požadavku plánu výroby a objednávky celních pásek pro Slovensko.
  • Spolupracovat s ostatními odděleními výrobního závodu pro zajištění plynulého provozu plnící linky a splnění společných cílů (QSE, sklad, údržba, technická podpora, nákup, výroba polotovarů)
  • Zpracovávat dokumentaci (pracovní postupy, směrnice) k procesům na plnící lince, automatizačním a elektronickým strojům a zařízením a s nimi souvisejícím procesům na plnící lince. Seznamovat s nimi všechny své podřízené a dbát na jejich dodržování.

Technologie:

  • Být v pravidelném kontaktu s dodavateli výrobní technologie plnící linka a organizovat údržbu, opravy a technický rozvoj výrobní technologie
  • Zpracovávat a koordinovat zpracování veškeré potřebné interní dokumentace k technickým činnostem a strojům a zařízením v provozu plnící linky
  • Organizovat operativní odstranění vzniklých poruch a havárií na strojní technologii plnící linky.
  • Řídit evidenci náhradních dílů ke strojům a zařízením, na základě potřeby specifikovat potřebu náhradních dílů a zabezpečovat objednávání a koupi náhradních dílů.
  • Koordinovat sestavování plánu strojní, elektro a elektronické preventivní údržby, včetně detailních plánů údržby pro období celozávodních dovolených. Provádět kontrolu plnění plánu preventivní údržby.
  • Vést a nastavovat veškerou evidencí o strojních technologiích a plánech údržby v programu pro Správu údržby strojů a zařízení (CMMS)

Požadavky:

  • Vzdělání ÚSO nebo VŠ
  • Praxe zkušenost s vedením výroby ve výrobním podniku
  • ŘP sk.B
  • Potravinářský průkaz
  • Odborné znalosti Zkušenost se zaváděním nebo údržbou metod LEAN, SMED a 5S
  • Technické znalosti o automatizovaných strojích a zřízeních.
  • MS OFFICE, práce v ERP systému
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Dovednosti vedení týmu, jednání s lidmi
  • Orientace na výsledky a na kvalitu
  • Orientace na zákazníka/ prozákaznický přístup
  • Plánování a stanovování priorit
  • Sebedůvěra
  • Inovativnost při řešenícílů či problémů
  • Smysl pro pořádek a dodržování přijatých norem

Nabídka:

  • Práci v mezinárodní firmě s příjemnou neformální a přátelskou atmosférou
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na volnočasové aktivity, penzijní připojištění
  • Telefon a notebook
  • Zaměstnanecký prodej a mnohé další
  • 13. plat
  • Osobní ohodnocení