Probíhá vyhledávání...

Manažer technického úseku

Lokalita: Other Mzda: Salary Negotiable
Odvětví: Strojírenství & Průmysl Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr
Typ směny: N/A Počet zájemců: N/A
Přidáno před: 2 měsíci Referenční číslo: X3-558188

Pohybujete se již delší dobu v oblasti Údržby a to i na pozici VEDOUCÍHO/MANAŽERA? Máte komunikativní angličtinu a zkušenosti s údržbou strojů i budov? Láká Vás dymanické prostředí, kde byste se mohl/a dále rozvíjet?

Pak čtěte dále a neváhejte aplikovat!

Vaším úkolem bude:

  • Starat se o správný chod oddělení Údržby (výrobní stroje, budovy)
  • Aplikování nových metod pro zvýšení efektivity a úspor
  • Reporting vedení v lokálním závodu a v zahraničí
  • Plánovat a koordinovat aktivity při výstavbě nových prostor a spolupracovat s dodavateli
  • Vést výběrová řízení na nákup serv. služeb a náhr. dílů
  • Motivovat a řídit své zaměstnance

K práci potřebujete:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Zkušenost z velké výrobní společnosti
  • Praxe z pozice Vedoucího na relevantním oddělení a s vedením lidí
  • Zkušenosti v oblasti údržby strojů i facility (na budově)
  • Komunikativní znalost AJ (pro komunikaci se zahraničním vedením - min. B2)
  • Znalost MS Office (zejména Excel)
  • Proaktivitu, samostatnost, průbojnost, flexibilitu

Na co se můžete těšit:

  • Nadstandartní finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Odměny vyplácené pravidelně každý měsíc
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Možnost dalšího kariérního, profesního i osobního rozvoje
  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjejícím kolektivu
  • Příspěvek na penzijní připojištění, na stravování, dopravu zdarma, a mnoho dalších zajímavých benefitů

Místo pracoviště: Moravskoslezský kraj

Nástup: dohodou

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Na spolupráci se těší

Anna Nováková, REED – Engineering

+420 702 093 129; anna.novakovaATreed.com

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.