Probíhá vyhledávání...

Industrial / Product Designer

Lokalita: Jihomoravský kraj Mzda: Salary Negotiable
Odvětví: Strojírenství & Průmysl Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr
Typ směny: N/A Počet zájemců: N/A
Přidáno před: 2 měsíci Referenční číslo: X3-556624

Máte vystudovaný obor Průmyslový design a hledáte práci v oboru? Nebo máte technické / výtvarné vzdělání a produktovému designu se věnujete v práci již nějak dobu?

Pak je tu pro Vás nová pracovní příležitost Průmyslového designera, kde budete moct využít Vaší kreativity k tvorbě designu produktu a také angličtiny pro komunikaci se zahraničními kolegy!

Čtěte dále a neváhejte aplikovat. Těším se na Vaše CV v angličtině!

Co Vás v nové práci čeká?

  • Návrh a úrava produktů z pohledu designu a funkčnosti na základě požadavků zákazníka
  • Tvorba technických řešení ve spolupráci s ostatními kolegy (proveditelnost, materiál, atd.)
  • Podílení se na změnovém řízení
  • Představování nových nápadů a řešení

Bez čeho se neobejdete?

  • VŠ, obor Průmyslový design / vzdělání technického či výtvarného směru + praxe
  • Plynná angličtina na velmi dobré úrovni
  • Znalost CAD programu (např. AutoCAD, SolidWorks, apod.)
  • Dobrá znalost vizualizačního nástroje (např. nástroje od Adobe, Rhinoceros, apod.)

A co Vám klient nabízí na oplátku?

  • Profesní rozvoj ve firmě se stabilním postavením na trhu
  • Zajímavou pracovní náplň a motivující ohodnocení
  • Přátelský kolektiv a otevřenou firemní kulturu
  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Odborný a jazykový rozvoj
  • A jiné skvělé benefity jako je 5 týdnů dovolené, firemní stravování, a další

Místo pracoviště: Jihomoravský kraj
Nástup: Ihned / Dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Na spolupráci se těší
Veronika Grosová, REED – Engineering
+420 601 321 464; veronika.grosova@reed.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.