Probíhá vyhledávání...

GL Junior Manager

Lokalita: BRNO, KRAJ JIHOMORAVSKÝ, CZECH REPUBLIC Mzda: Salary Negotiable
Odvětví: Strojírenství & Průmysl Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr
Typ směny: N/A Počet zájemců: N/A
Přidáno před: 2 měsíci Referenční číslo: X3-595457

Pro nový projekt hledáme někoho, kdo má hlubší zkušenosti s účtováním ve výrobní společnosti, umí si představit výrobní toky a dokáže je analyzovat, má přesah do jiných oddělení a dokáže se na věci dívat z širšího úhlu pohledu.

Někoho, kdo se nebojí vzít tranzici ze zahraničí do vlastních rukou a intenzivně se tomu spolu s vlastním týmem věnovat.

Cítíte, že by to mohla být ta pravá výzva pro Vás? Pak se těším na Vaše CV v AJ!

Co bude Vaším úkolem?

  • Vedení a rozvíjení GL týmu (4-5 lidí)
  • Zodpovědnost za hlavní knihu a RtR aktivity v rámci tranzice
  • Zajistit uznávání výnosů v souladu se zásadami společnosti a účetními postupy
  • Zajistit účtování nákladů na prodané zboží (COGS), balance sheet reconciliations
  • Včasnost a hladký průběh účetních závěrek
  • Analýza odchylek nákupních cen, kalkulace, rezervy, fixní režie a absorpční režie, překlasifikace z SG&A na COGS
  • V případě potřeby zaúčtovat určité účetní operace
  • Podpora interního a externího auditu
  • Podílet se na zlepšování a zeštíhlování účetních procesů
  • Reportování výsledků

Co je nutné k této pozici?

  • Zkušenosti z výrobní společnosti (např. z pozice senior účetní, controllera, auditora, apod.)
  • Praxe na pozici účetní a přesah do dalších oblastí
  • Zkušenost s analýzou odchylek nákupních cen, režiemi, nedokončenou výrobou, apod.
  • Angličtina na úrovni min. B2 (business cally, apod.)
  • Pokročilá znalost ERP systému a Excelu
  • Vzdělání v oblasti financí – výhodou
  • Zkušenost s vedením lidí – výhodou (např. jako pravá ruka TL, zaučování nových kolegů, apod.)

A co Vám zaměstnavatel nabízí?

  • Moderní a stabilní zázemí úspěšné, nadnárodní společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení včetně bonusů a Flexipass karet
  • Profesní a kariérní růst
  • Dovolenou navíc, sick days
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost HO
  • Příspěvky na stravování, penzijní připojištění, sportovní aktivity, jazykové kurzy a další skvělé benefity!

Místo pracoviště: Brno

Nástup: Ihned / dohodou

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV v anglickém jazyce.

Na spolupráci se těší

Tereza Treutnerová, REED – Accountancy & Finance

+420 727 916 721; tereza.treutnerova@reed.com

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.