Probíhá vyhledávání...

FMEA Specialist

Lokalita: Other Mzda: Salary Negotiable
Odvětví: Strojírenství & Průmysl Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr
Typ směny: N/A Počet zájemců: N/A
Přidáno před: 2 měsíci Referenční číslo: X3-554249

Vaším úkolem na pozici FMEA specialist bude:

  • Popis, kontrola a aktualizace procesu FMEA – od nastavení procesu až přes školení kolegů v týmu
  • Řízení projektů prostřednictví FMEA stejným systematickým způsobem
  • U nových projektů zodpovědnost za převedení vytvořené FMEA do sériové výroby
  • Pravidelná kontrola probíhajících projektů a používání nástroje FMEA
  • Implementace nástroje FMEA v obou závodech společnosti
  • Návrhy na vylepšení nástrojů a procesů

K práci potřebujete:

  • Znalost technologie FMEA
  • Angličtina na komunikativní úrovni (úroveň alespoň B2)
  • Spolehlivost, komunikační a organizační schopnosti

Benefity:

  • Pružná pracovní doba (core time 8:30 – 13:30)
  • 25 dnů dovolené
  • 2 sickdays
  • Jazykové kurzy a další vzdělávání
  • Příspěvek na důchodové pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Firemní byt na omezenou dobu
  • Bonusový systém
  • A další

Místo pracoviště: Moravskoslezský kraj

Nástup: ihned / dohodou

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Na spolupráci se těší

Tereza Treutnerová, REED – Engineering

+420 727 916 721; tereza.treutnerova@reed.com

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.