Probíhá vyhledávání...

Értékesítő Mérnök

Lokalita: Nyugat-Magyarország Mzda: Salary Negotiable
Odvětví: Strojírenství & Průmysl Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr
Typ směny: N/A Počet zájemců: N/A
Přidáno před: 2 měsíci Referenční číslo: X3-556542

Német tulajdonú, multinacionális partnerünkhöz keresünk Értékesítő Mérnök kollégát. Ha erős műszaki tudással rendelkezel és mindig is érdekelt az értékesítői terület, akkor ez remek lehetőség Neked.
Terület: Nyugat-Magyarország

Amit kínálnak:
• Nemzetközi háttér
• Versenyképes fix alapbér és jutalék
• Céges auto, laptop, telefon

Főbb feladatok:
• Meglévő vevőkörrel való kapcsolatápolás
• Új ügyfelek akvirálása és értékesítési területének bővítése karbantartási, javítási és hegesztési tevékenységekkel
• Termékek bemutatása a vevőknek
• Új termékek bevezetése

Elvárások:
• Legalább középfokú műszaki végzettség
• Gépgyártás területén szerzett tapasztalat
• Hegesztés technikai javításokkal kapcsolatos ismeretek
• MS Office programok ismerete
• Felsőfokú Német vagy Angol nyelvtudás
• B kategóriás jogosítvány
• Értékesítési rátermettség, megbízhatóság, magabiztos fellépés