Probíhá vyhledávání...

Data Analyst SQL

Lokalita: Praha Mzda: 800,000-1,200,000 CZK (Czech Koruna) Per annum
Odvětví: IT & Technologie Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr
Typ směny: N/A Počet zájemců: 2
Přidáno před: 2 měsíci Referenční číslo: X3-590983

 Baví tě práce s daty, vytváření struktur, které mají smysl a rád zdokonaluješ ty současné? Chceš se podílet na vývoji datového skladu za použití nejmodernějších technologii? Pokud tě navíc lákají Cloudová řešení a rád se učíš nové věci, jsi někdo, koho hledáme! Pro našeho klienta, lídra v oblasti automotive, právě hledáme vhodného kandidáta na pozici Data Specialist.

Náplň práce:
Návrh, vývoj, rozšiřování a údržba datového skladu nad platformou Azure Synapse a SQL Server
Navrhování, testování a implementace ETL procesů
Vytváření a správa technické dokumentace
Podpora Analytickému, Reportingovému a Data Science týmu
Monitoring výkonnosti, optimalizace procesů řešení ad-hoc požadavků

Klient nabízí vhodnému kandidátovi:
Spolupráce s lidmi, které práce opravdu baví a chtějí něco vybudovat
Možnost spolupráce na HPP
Perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu
Měsíční, roční soutěže za zajímavé ceny (finanční, vouchery)
Možnost kariérního růstu a seberealizace
Balík firemních benefitů

Požadavky:
Výborná znalost SQL (MSSQL)
Znalost scriptování v PowerShellu či Pythonu výhodou
Zkušenosti s MS Azure výhodou
Schopnost neustále se učit nové věci, proaktivně hledat nová řešení, komunikovat své návrhy
Týmového ducha