Probíhá vyhledávání...

Area Sales Manager (retail) - Prague

Lokalita: Prague Mzda: Salary Negotiable
Odvětví: Obchod & Marketing Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr
Typ směny: Full time Počet zájemců: 8
Přidáno před: 2 měsíci Referenční číslo: X3-464342

Pro mezinárodní retailovou společnost hledáme Regionálního Manažera/ku, který/á rozumí maloobchodu, má zkušenosti s vedením lidí a dokáže odhalit operativní nedostatky na prodejně.

Náplň práce:

• zodpovídat za plnění cílů společnosti – obrat, inventury, provozní náklady a jiné ukazatele

• budete zodpovědný za 5-6 prodejen, kde budete plánovat a organizovat veškeré činnosti

• nabírat nové zaměstnance na prodejny a dohlížet na jejich správné zaškolení, plánovat jim docházku, vést je, motivovat a koučovat

• budete kontrolovat dodržování norem a pokynů plynoucích ze zákona a zákoníku práce

• komunikovat budete napříč celou společností včetně centrály

• budete zodpovídat za dodržování a nastavování veškerých firemních procesů na prodejnách a kontrolovat jejich dodržování

• budete se účastnit společných porad regionálních manažerů ve Vašem regionu a také budete organizovat porady vedoucích prodejen ve své oblasti

Co klient požaduje?

• zkušenosti v maloobchodě na obdobné pozici

• orientace a zkušenosti v sortimentu potravin

• velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

• schopnost motivovat a vést lidi

• prozákaznický přístup

• flexibilitu, iniciativu a samostatnost

• odolnost vůči stresu a schopnost dotahovat věci do konce

• řidičský průkaz skupiny "B" - aktivní řidič

Co klient nabízí?

• zajímavé a motivující finanční ohodnocení

• prémie dle výsledků svěřené oblasti

• 5 týdnů dovolené

• příspěvek na stravování

• příspěvek na penzijní připojištění

• benefitní kafeterii a Multisportku

• služební automobil i k soukromým účelům

Lokalita: Praha

Termín nástupu: ihned/dohodou

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.