Účetní

Aktuálně hledáme kandidáty na účetní pozice různé seniority. Láká Vás oblast účetnictví a hledáte změnu? Máte rádi flexibilitu a angličtina Vám nedělá problém? Pak je tato pozice přímo pro Vás!

Vaším úkolem na pozici účetní bude:

  • Účtování dle českých a dalších standardů
  • Spolutvorba pravidelných měsíčních a ročních uzávěrek
  • Kontrola správnosti účetnictví
  • Komunikace s kolegy napříč firmou

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Dobrá znalost Excelu
  • Angličtina na úrovni alespoň B1
  • Zájem o účetnictví / zkušenost s podvojným účetnictvím

Společnost nabízí:

  • Kvalitní zaškolení, přátelský kolektiv
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Moderní pracovní zázemí
  • Flexibilní pracovní doba + možnost home-office
  • Balíček plný benefitů – jazykové kurzy, teambuildingové akce, příspěvek na volný čas/sport/kulturu, kafetérie, stravenky, a další!

Místo pracoviště: Jihomoravský kraj

Nástup: ihned / dohodou

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Na spolupráci se těší

Sabina Suchá, REED – Accountancy & Finance

+420 727 947 610; sabina.sucha@reed.com

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.