Účetní - midsenior/senior

Láká Vás oblast účetnictví a hledáte změnu? Máte rádi flexibilitu a angličtina Vám nedělá problém? Pak je tato pozice přímo pro Vás!

Vaším úkolem na pozici účetní bude:

Midsenior

  • Účtování dle českých standardů
  • Práce s fakturací zejména do AP
  • Účtování zápisů do GL
  • Spolutvorba pravidelných měsíčních a ročních závěrek
  • Komunikace s kolegy napříč finančním oddělením

Senior

  • Vedení juniorních kolegů
  • Školení pro juniorní kolegy
  • Řešení složitějších případů v rámci GL
  • Řešení dohadů, controllingu, rekonciliací
  • Komunikace s kolegy napříč finančním oddělením

Požadavky:

Midsenior

  • 1 rok zkušeností s účetnictvím dle českých standardů
  • Zkušenost s tvorbou závěrek, dohadnými položkami apod.
  • Znalost Excelu (vlookup, svyhledat, KT)
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni (nebát se v angličtině komunikovat)

Senior

  • 3 roky zkušeností s účetnictvím
  • Ambice vést tým
  • Znalost controllingu, dohadných položek, rekonciliací atd.
  • Znalost Excelu (KT, vlookup, svyhledat)

Společnost nabízí:

  • Dog friendly kanceláře
  • Moderní pracovní zázemí
  • Vlastní saunu, posilovnu, maséra, sprchy, chillout a spací zóny, občerstvení zdarma
  • Garáž pro auta/motocykly/kola
  • Možnost home-office
  • Školení v rámci kariérního růstu
  • Balíček plný benefitů – týden dovolené navíc, sick days, VIP Medical Care, Cafeteria, Multisport karta, stravenky a další!

Místo pracoviště: Jihomoravský kraj (Brno)

Nástup: ihned / dohodou

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Na spolupráci se těší

Sabina Suchá, REED – Accountancy & Finance

+420 727 947 610; sabina.sucha@reed.com

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

 Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.