Supply Chain Planner

Pojďte si užít práci pro úspěšnou, nadnárodní společnost, která Vám nabízí možnost se posouvat profesně kupředu, pestrou prácovní náplň, zajímavé benefity, spolupráci s nadnárodními týmy a posouvání angličtiny na vyšší level, díky úzké spolupráci s týmem v UK!

Máte alespoň tři roky zkušeností v mezinárodním supply chain, dobrou angličtinu a chcete být součástí pohodového týmu v brněnské pobočce?

Pak se těším na Váš životopis v angličtině a komunikací s Vámi!

Jak bude Vaše práce vypadat?

  • Zajistit materiál pro plynulý chod operací dle forecastů, zásob na objednávku nebo na cestě z distribučních center, a dalších speciálních požadavků
  • Vyhodnocovat stav zásob a reportovat KPIs
  • Komunikovat s logistickými a repair centry
  • Podílet se na interních projektech ke zlepšování procesů
  • Pravidelně reportovat reportovat managementu
  • Spolupracovat s týmem a ostatními odděleními napříč nadnárodní společností

Co je k této pracovní roli potřeba?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Alespoň 2-3 roky zkušeností z mezinárodního Supply Chain
  • Zkušenost s analýzou dat
  • Angličtina na úrovni min. B2
  • Excel – advanced

A co Vám klient nabízí k tomu cítit se v práci dobře?

  • Možnost home office (2-3 dny v týdnu)
  • Nové a moderní kancelářské prostory
  • Otevřenou firemní kulturu
  • Denní využití angličtiny a spolupráci s mezinárodním týmem a vedením
  • Profesní rozvoj ve firmě se stabilním postavením na trhu
  • Zajímavou pracovní náplň a motivující finanční ohodnocení
  • Odborné školení, jazykové kurzy a další formy osobního rozvoje
  • Work-life balance
  • A jiné skvělé benefity jako je 5 týdnů dovolené, občerstvení v kanceláři, příspěvky na stravování, sportování, životní a penzijní připojištění, a další

Místo pracoviště: Brno
Nástup: Ihned / Dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Benjamín Nevěčný, REED – Engineering
+420 602 780 613; Benjamin.Nevecny@reed.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání