Servisní Technik Automatizace

Popis práce

Servisní Technik - Jednoúčelové stroje

Naším klientem je rychle se rozrůstající společnost působíví v oblasti průmyslové automatizace, za užití jedinečných laserových technologií. Firma se tak stala dodavatelem číslo jedna v tomto oboru, převážně v ČR a SK.

Nabízíme tedy jedinečnou možnost se podílet na perspektivní spolupráci s mnoha možnostmi kariérního růstu – firma roste zhruba o 50% každým rokem.

Výroba našeho se specializuje na jednoúčelové strojní zařízení s implementací kamerových a robotických systémů a laserů pro průmyslové obrábění. Zároveň vyrábí velmi přesné komponenty (head-up display) pro letecký průmysl a soustavy pro vesmírné projekty.

Chceme dát novému kolegovi příležitost podílet se na zajímavých projektech pro letecký a automobilový průmysl a získat cenné zkušenosti v progresivním oboru.

Náplň práce:

  • Práce v týmu zkušených odborníků v oboru průmyslové automatizace
  • Servisní zásahy zásahy na jednoúčelových strojích u zákazníků v blízkosti Prahy.
  • Instalace a zapojení čidel a akčních členů na jednoúčelových strojích.
  • Kompletace MaR rozváděčů.
  • Instalace zařízení u zákazníka a oživení

Požadavky:

  • Vyhláška 50 minimálně §6
  • Schopnost číst elektrodokumentaci
  • Manuální zručnost
  • Základní znalost průmyslových technologií
  • Řidičský průkaz (aktivní řidič)
  • Výhodou: Znalost PLC Siemens Simatic

K pozici náleží vůz k soukromým účelům.

V případě zájmu prosím zašlete CV spolu s motivačním dopisem.

Těšíme se na spolupráci.