RPA Analyst

Pro mezinárodní retailovou společnost hledám RPA Analytika do týmu RPA Factory, kde zastřešují automatizaci stávajících i nových procesů napříč celou společností. Jedná se o různorodou práci, kde budete používat různé nástroje – Automation Anywhere, M365 Platform,... Společnost nabízí zajímavou práci v přátelském prostředí, stravenky, příspěvek na dopravu, cafeterii, příspěvek na doplňkové penzijní spoření, Multisport kartu, příspěvek na výuku angličtiny a mnoho dalších benefitů.

Vaše náplň práce:

  • Identifikace příležitostí pro RPA a jiná automatizovaná řešení
  • Vývoj, implementace a údržba řešení RPA (pomocí Automation Anywhere nebo Microsoft Power Platform)
  • Úzká spolupráce s business vlastníky procesů z různých oddělení
  • Pomoc s revizí procesů se zaměřením na zlepšení efektivity
  • Návrh řešení s potenciálem automatizace
  • Být součást komunity RPA Factory – kolegové z Evropy

Váš profil:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s Automation Anywhere/Power Platform/Python výhodou
  • 1-2 roky praxe z projektové práce/návrhu procesů výhodou
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Iniciativní a samostatná osobnost s proaktivním přístupem
  • Plynulá čeština a angličtina
  • Ochota učit se novým dovednostem (skripting, Microsoft Flow, Power Apps, Power BI)

Společnost nabízí:

  • Zajímavou práci v dynamickém, přátelském a profesionálním týmu
  • Otevřenou a přátelskou firemní kulturu
  • Spolupráci v rámci mezinárodních týmů
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů zaměřených především na podporu zdraví
  • Moderní kanceláře a možnost home-office
  • Možnost stát se součástí společnosti, která je společensky zodpovědná

Místo výkonu práce: Praha
Termín nástupu: dohodou

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší
Zuzana Veliká
Senior Business Manager

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika
www.linkedin.com/in/zuzanavelika/

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.