Purchasing Specialist for Wooden Products

Orientujete se v oblasti technologie zpracování dřeva, výroby či designu nábytku, nebo dřevěných staveb? A rád/a byste tyto poznatky využil/a v praxi? Nebo produkty ze dřeva, překližky, apod. přímo nakupujete?

Pak tu pro Vás mám zajímovou pozici nákupčí/ho, kde byste se právě zaměřoval/a na nákup různých produktů, dílů nebo komodit ze dřeva.

K tomu byste patřil/a do pohodového týmu lidí ve firmě, které se navzdory nynější situaci velmi daří.

Tak už neváhejte, a pošlete mi CV v angličtině. Budu se těšit na komunikaci s Vámi.

Náplň práce:

  • Analýza trhu a vyhledávání potenciálních dodavatelů
  • Poptávání dřevěných komodit u vhodných dodavatelů
  • Tvorba analýz v Excelu
  • Hodnocení dodavatelů a rozvoj vztahů s nimi
  • Dojednávání podmínek, cen a smluv
  • Možnost přinášet návrhy na zlepšení, úspory, optimalizaci
  • Komunikace s kolegy napříč společností

Zaměstnavatel Vám nabízí:

  • Stabilní zázemí mezinárodní, výrobní společnosti, které se daří i během pandemie a neustále roste
  • Zajímavou pracovní náplň, kde se můžete realizovat a přinášet nové podněty
  • Motivující ohodnocení (odměny, meziroční navýšení mzdy, apod.)
  • Přátelský a stabilní tým strategických nákupčích, a otevřenou firemní kulturu
  • Profesní rozvoj, jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport kartu
  • a další zajímavé benefity

K této práci je potřeba:

  • VŠ (SŠ) vzdělání - ideálně v oblasti dřeva
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka – budete hovořit s dodavateli a kolegy ze zahraničí
  • Zkušenost s nákupními procesy - velkou výhodou
  • Výborná znalost MS Office – zejména Excel

Místo pracoviště: Brno

Nástup: Ihned / dohodou

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Pokud Vás tato příležitost zaujala, zašlete mi CV v angličtině a já se budu těšit na komunikaci s Vámi.

Benjamín Nevěčný, REED – Engineering

Mob: +420 602 780 613; Benjamin.Nevecny@reed.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání