Projekt / aplikační inženýr

Chcete se posunout z pozice konstruktér / aplikační inženýr / product engineer / či z podobné role postupně k project managementu? Bavilo by Vás technicky řídit proces vývoje produktu, propojovat různé týmy, zadávat jim práci, apod.?

Pak pro Vás máme výbornou pracovní pozici, která je skvělým mezistupněm mezi současnou, specializovanou pozicí a projekt manažerem.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, máte technický background, zkušenosti z vývoje a dobrou angličtinu, těším se na Váš životopis!

Na této pozici budete:

  • Řídit a koordinovat proces vývoje produktu na základě požadavků zákazníka
  • Komunikovat se zákazníkem, aplikačními inženýry, dodavateli, výrobou, konstruktéry, testovací laboratoří, prototypovou dílnou
  • Technicky koordinovat vývojový tým a zadávat jim práci
  • Definovat specifikace a požadavky na produkt

Co k práci potřebujete:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Min. 2 roky praxe na HPP
  • Technický background
  • Zkušenost s vývojem
  • Angličtinu – pro komunikaci na denní bázi
  • Znalost 2D/3D programu, simulačního nástroje

Co Vám zaměstnavatel nabízí:

  • Zajímavou pracovní náplň ve vývojovém centru
  • Zázemí nadnárodní společnosti s otevřenou firemní kulturou
  • Možnost se podílet na projektech pro velké automobilky
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Profesní posun i osobní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Různé příspěvky a další benefity

Místo pracoviště: Brno

Nástup: Ihned / dohodou

Ty pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV v AJ.

Na spolupráci se těší

Veronika Kopalová, REED – Engineering

+420 607 005 510 ; veronika.kopalova@reed.com

Sledujte nás na www.reedglobal.cz pro více pracovních příležitostí a na https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic pro novinky z pracovního trhu.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.