Leadership Team and Office Coordinator

REED momentálně pomáhá mezinárodní FMCG společnosti najít vhodného kandidáta na pozici Leadership Team and Office Coordinator. Máte zkušenosti s vedením kanceláře nebo recepce ve větší společnosti a taky s podporou vedení? Jestli ano, těšíme se na Váš životopis!

Co Vás čeká:
• zajištění plynulého chodu kanceláře pro cca 50 lidí (kancelářské potřeby, občerstvení...)
• správa vozového parku, mobilních telefonů
• komunikace s dodavateli, vyřizování telefonátů, korespondence
• administrativní podpora vedení společnosti
• denní komunikace v anglickém jazyce

Náš klient požaduje:
• SŠ vzdělání
• zkušenost na obdobné pozici alespoň 2 roky
• komunikativní angličtina
• výborné organizační a komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování
• dobrá znalost práce na PC (MS Office)

Náš klient nabízí:
• Odpovídající platové ohodnocení, fixní plat & bonusy
• Možnost kariérního růstu
• Slevy na firemní výrobky
• 5 týdnů dovolené, sickdays
• Kurzy, školení, osobní růst
• Příspěvek penzijního připojištění

Lokalita: Praha
Termín nástupu: ihned/dohodou

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší
Jana Sitárová
Recruitment Consultant
Slovanský dům, Na Příkope 22, 110 00 Praha 1, Česká republika
www.linkedin.com/in/jana-sitar

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO:28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.