HSE Specialist

Zastupujememezinárodní firmu, která celosvětově přispívá k transformaci společnosti a průmyslu k dosažení vysoké produktivity a udržitelnosti v budoucnu.

Hlavním úkolem na této pozici je správa a vytváření dokumentace bezpečnosti práce, požární ochrany a životního prostředí v souladu s požadavky norem ISO 45001 a ISO 14001 a platných legislativních zákonů.

Náplň práce:

  • Provádění preventivních kontrol BOZP, PO a ŽP na pracovištích.
  • Evidence a šetření příčin pracovních úrazů a nemocí z povolání, včetně stanovování nápravných opatření.
  • Zařazování prací do kategorií pro konkrétní pracoviště zaměstnavatele ve spolupráci s orgánem ochrany veřejného zdraví
  • Analyzování a hodnocení rizik BOZP.
  • Provádění interních auditů dle požadavků norem ISO 45001 a ISO 14001 a kontroly požární ochrany dle platných legislativních požadavků.
  • Provádění školení bezpečnosti práce, požární ochrany a životního prostředí.
  • Komunikace s úřady a dalšími institucemi v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a životního prostředí.
  • Příprava podkladů pro měsíční reporty.
  • Příprava roční výroční zprávy.

Koho hledáme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, technický obor
  • Kvalifikace - OZO k zajišťování úkolů v prevenci rizik v BOZP, dle z. 309/2006 Sb.
  • Praxe alespoň 1 rok na pozici technika BOZP
  • Uživatelská znalost MS Office

Firemní benefity:

  • Široké možnosti rozšiřování odborného a kvalifikačního vzdělávání, růst v oblasti odborné praxe
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy - jazykové i profesní
  • Široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, přípěvek na stravování, mobiní telefon, notebook, atd.)