Head of Legal

Pro našeho klienta, českou developerskou společnost v oblasti rezidenčního bydlení, REED momentálně hledá vhodného kandidáta/ku na pozici Head of Legal. Náš klient nabízí mezinárodní pracovní prostředí, podporu jak v kariérním, tak osobním růstu, příjemnou pracovní atmosféru a malou mocenskou vzdálenost mezi vedením a všemi zaměstnanci. Díky tomu má každý zaměstnanec možnost podílet se na celém rozvoji firmy a přispět svými znalostmi a nápady k naplnění vize společnosti.

Náplň práce:

  • Zastřešení a supervize právní agendy společnosti
  • Poskytování právního poradenství napříč společností se zaměřením zejména na korporátní právo, právo nemovitostí a obchodní právo
  • Prověřování projektů a obchodních příležitostí s ohledem na smluvní a právní rizika
  • Příprava návrhů, koordinace a projednávání veškeré právně závazné dokumentace
  • Smluvní agenda, zahrnující přípravu a kontrolu smluv, jejich připomínkování a vyjednávání podmínek
  • Nastavení spolupráce a koordinace právních služeb poskytovaných externími poradci

Co potřebujeme:

  • Ukončené studium právnické fakulty v ČR
  • Odborná praxe – rezidenční
  • Znalost příslušného právního rámce
  • Znalost AJ slovem a písmem na pokročilé úrovni
  • Vyjednávací, prezentační a negociační dovednosti

Co nabízíme:

  • Moderní kanceláře na Praze 8
  • Samostatnou a zodpovědnou práci v mezinárodním týmu
  • Účast na zajímavých projektech a možnost seberealizace
  • Mobilní telefon, notebook, 5 týdnů dovolené,…

Místo výkonu práce: Praha
Termín nástupu: dohodou

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší
Zuzana Veliká
Senior Business Manager

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika
www.linkedin.com/in/zuzanavelika/

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.