Firemní bankéř

Jedna z největších bankovních institucí v České republice hledá do svého týmu nadšence na pozici Firemní bankéř/ka a REED ji pomáhá najít ty nejvhodnější kandidáty. Zajímá Vás bankovnictví, ale nemáte žádné zkušenosti? Určitě nám dejte o sebe vědět, rádi o Vás uslyšíme.

Co bude náplň Vaší práce?

  • Poskytování odborého poradenství v oblasti financí klientům ze segmentu malých a středních podniků
  • Pomoc a podpora klientům v oblasti digitálních služeb
  • Pomáhat plnit individuální požadavky a potřeby klientů
  • Komunikace s klienty osobně i telefonicky
  • Získávání nových klientů s využitím doporučení stávajících klientů

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání
  • Baví Vás komunikovat s klienty
  • Chuť do práce a učit se novým věcem
  • Zájem o oblast financí
  • Čistý trestní a insolvenční rejstřík

Proč Vás bude práce bavit?

  • Hned na začátku Vás naučí vše, co je třeba
  • Je to skvělá příležitost pro start kariéry v bankovnictví, a to i bez předchozích zkušeností!
  • Práce s klienty je různorodá, pracovní doba Vám rychle uteče :-)
  • Klient nabízí bezvadný tým, kde si vzájemné pomáhájí a vychází vstříc
  • U našeho klienta můžete kariérně růst

Náš klient nabízí:

  • 5 týdnů dovolené, 5 sick days
  • Cafeterie s body i na kulturu, vzdělávání, cestování
  • Příspěvky na životní a penzijní pojištění
  • Stravenky v hodnotě 125 Kč, Multisport karta
  • Kariérní růst, práce pouze od pondělí do pátku

Lokalita: Praha

Nástup: ihned/dohodou

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší

Jana Sitárová

Recruitment Consultant

Slovanský dům, Na Příkope 22, 110 00 Praha 1, Česká republika

www.linkedin.com/in/jana-sitar

Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO:28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.