Financial Controller

Pro našeho klienta, českou developerskou společnost v oblasti rezidenčního bydlení, REED momentálně hledá vhodného kandidáta/ku na pozici Financial Controller. Náš klient nabízí mezinárodní pracovní prostředí, podporu v kariérním a osobním růstu a příjemnou pracovní atmosféru. Každý zaměstnanec možnost podílet se na celém rozvoji firmy a přispět svými znalostmi a nápady k naplnění vize společnosti.

Náplň práce:

  • Monitorování finanční situace ve společnosti – náklady, výnosy a cash-flow
  • Proces měsíční účetní uzávěrky včetně pravidelné fakturace
  • Celková odpovědnost za interní (externí) financování (půjčky) - čerpání, platby, splatnost
  • Komunikace s bankami – kontrola bankovních účtů (úplná agenda)
  • Rozpočet / prognóza cash-flow – ve spolupráci se Sales týmem
  • Spolupráce při auditech (interní a externí)
  • Kontrola a hodnocení projektů – rozpočty P&L, výsledky a předpovědi
  • Účast na prognózách rozpočtu společnosti a na přípravě žádostí o schválení investic
  • Analýzy a zprávy o požadavcích vedení společnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Znalost realitního trhu, zkušenosti z developmentu velkou výhodou
  • Minimálně 2 roky zkušeností s controllingem, finančními, účetními, daňovými výkazy
  • Zkušenosti s finančními výkazy, analýza peněžních toků
  • Zkušený uživatel PC - zejména MS Excel
  • Odpovědnost, flexibilita a proaktivní přístup

Co nabízíme:

  • Moderní kanceláře na Praze 8
  • Samostatnou a zodpovědnou práci v mezinárodním týmu
  • Účast na zajímavých projektech a možnost seberealizace
  • Mobilní telefon, notebook, 5 týdnů dovolené

Lokalita: Praha

Termín nástupu: ihned/dohodou

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší

Jana Sitárová

Recruitment Consultant

Slovanský dům, Na Příkope 22, 110 00 Praha 1, Česká republika

www.linkedin.com/in/jana-sitar

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO:28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.