E-commerce Administrator

REED momentálně hledá pro našeho klienta, významnou retailovou společnost, E-commerce Administrátora/ku. Pokud máte zkušenosti s fakturací a administrativou a tahle pozice Vás zaujala, neváhejte a zašlete nám Vaše CV.

Náplň práce:

• účtovat tržby a faktury (e-commerce)
• vyřizovat v účetnictví zákaznické reklamace v e-commerce oblasti
• kontrolovat EDI faktury a certifikáty u stávajících EDI dodavatelů
• komunikovat s odděleními nákupu, marketingu a dodavateli
• vyřizovat další administrativní práci pro ekonomické oddělení

Požadavky:

• min. SŠ (ekonomického směru výhodou)
• praxi z oblasti účetnictví nebo ekonomie
• spolehlivost, pečlivost, smysl pro detail
• umět si zorganizovat práci, určit priority
• pokročilou znalost MS Excel
• komunikativní znalost AJ

Náš klient nabízí:
• mobilní telefon, notebook
• 5 týdnů dovolené, možnost home office, Multisport karta
• příspěvek na penzijní připojištění, stravenky
• Vánoční poukázky v hodnotě až 3000,- Kč
• propracovaný systém zaučení
• možnost kariérního růstu

Místo výkonu práce: Praha
Termín nástupu: ihned/dohodou

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší
Jana Sitárová
Recruitment Consultant
Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika
www.linkedin.com/in/jana-sitar/

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.