Central Order Specialist - OEM

Naším klientem je leader v oblasti designu a výroby manipulační techniky a s připravovanými projekty a dynamickým růstem společnosti vznikají neustále nové perspektivní pozice v tom nejmodernějším prostředí se zaručeným kariérním růstem a mezinárodně uznávanými certifikacemi.

Nepropásněte tuto skvělou příležitost se připojit pod křídla skvělého zaměstnavatele, který se o své zaměstnance zkutečně stará

Jedná se o globální pozici, která zpracovává objednávky napříč všemi závody našeho klienta v Evropě (IT, PL, GE, FR), příp. Číně.

Hlavní náplní na pozici je zpracování objednávek obdržených prostřednictvím dealerské sítě našeho klienta.

Zaměstnavatel sídlí na Plzeňsku, nicméně je velice flexibilní ohledně home office, pokud je Vaše dojezdová vzdálenost delší.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za přidělenou zákaznickou skupinu v EU a zámoří za zpracování zákaznických objednávek
  • Autonomní podpora a kontaktní osoba pro zákazníky („jedna tvář k zákazníkovi“) při správě objednávek
  • Zpracování komplexních zákaznických objednávek a projektů s přihlédnutím k zákonu o kontrole exportu
  • Přidělování objednávek, stanovení priorit a fakturování přiřazené zákaznické skupině v SAP.
  • Autonomní komunikace se všemi výrobními závody, dodavateli i odděleními rozhraní
  • Zodpovědnost za vyjasnění dodacích termínů/prodlev s plánováním/výrobou a dodavateli v oblasti sériového a cizího zpracování. Proaktivní komunikace s prodejní sítí ohledně stavu objednávky
  • Kontrola objednávek s ohledem na obchodní a konfigurační témata např. zpracování jednoduchých technických dotazů, kontrola, zda byla implementována zákaznická řešení dle přání, údržba cen a podmínek, nákup komponent a/nebo komodit pro plnění zakázek
  • Samostatné řízení stížností: začátek a odpovědnost za pracovní postup. Samostatné zpracování výsledků s prostorem pro rozhodování pro zákaznicky orientovaná řešení formou vystavení dobropisů nebo bezplatných dodávek.

Požadavky:

  • Zkušenost s procesováním zákaznických objednávek komplexních produktů, či služeb, ideálně ve výrobním prostředí.
  • Plynulý AJ, NJ výhodou
  • Znalost SAP
  • Excelentní organizační schopnosti
  • Orientace v technické dokumentaci

Nabídka:

  • Moderní pracovní prostředí
  • Nadstandardní platové ohodnocení a další profesní vzdělávání
  • Valorizace mezd
  • Široký motivační balíček – když uděláte více, firma Vás ocení!
  • Komplexní zaměstnanecké benefity
  • Příspěvek na dopravu apod.

V případě zájmu prosím odpovězte Vaším životopisem v AJ.