Accounting Team Leader

Chcete využít svých zkušeností z oblasti účetnictví? Rádi byste používali angličtinu ke komunikaci a láká Vás vést finanční tým? Pak neváhejte zaslat svůj životopis!

Vaším úkolem na pozici Accounting Team Leader bude:

  • Tvorba reportů na měsíční bázi
  • Řídit rozvahovou agendu UK&I – pravidelné cally a meetingy
  • Příprava podkladů pro audit – řízení procesu externího auditu
  • Řízení finančního týmu – meetingy, tvořit příjemné pracovní prostředí apod.
  • Kontrola dodržování standardů a deadlinů
  • Zavedení účinných postupů a systémů pro evidenci finančních záznamů
  • Operativa – vyplňování docházky, dovolených apod.

K práci potřebujete:

  • Zkušenosti z oblasti AP, AR, GL apod.
  • Znalost finančních systémů a procesů
  • Angličtina na pokročilé úrovni (B2 a výše)
  • Excel na pokročilé úrovni – pivotky apod.
  • Ambice vést tým

Klient nabízí:

  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Možnost částečné práce na HO
  • Příspěvek na penzijko, životko
  • Stravenky
  • Slevy na mobilní tarify
  • Vzdělávání: hard and soft skills, jazykové kurzy
  • Certifikace ACCA
  • Firemní akce a večírky

Místo pracoviště: Jihomoravský kraj

Nástup: ihned / dohodou

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Na spolupráci se těší

Tereza Treutnerová, REED – Accountancy & Finance

+420 727 916 721; tereza.treutnerova@reed.com

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.