Vstupní kontrola- Inspektor

Job description

Inspektor vstupní kontroly

Jste technicky založení? Máte doma výuční list, nebo maturitu ze strojního oboru? Vyznáte se v měřidlech?

Potom neváhejte a pošlete mi svůj životopis!

Vaše náplň práce:

  • Tvorba reklamačních protokolů pro dodavatele
  • Evidence o kontrolovaných dodávkách a zkouškách
  • Organizace třídění a přepracování dílů k zajištění plynulého chodu výroby
  • Iniciace reklamačního řízení v případě nesrovnalostí dodávky
  • Podílí se na změnách a implementaci pravidel dle certifikačních požadavků
  • Stanovení parametrů a četnosti testů k ověření materiálů a dílů

Co se od Vás očekává:

  • Technické založení
  • Znalost běžných měřidel používaných ve strojírenství
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Výuční list nebo SŠ strojního oboru

Na co se můžete těšit:

  • Rozmanitou pracovní roli, která je plná koordinace a komunikace
  • Stabilní zázemí nadnárodní společnosti, které se daří a má otevřenou firemní kulturu
  • Mezinárodní prostředí, kde využijete angličtinu
  • Podíly na zisku, pololetní prémie
  • Příspěvek na penzijní či životní připojištění
  • Možnost kariérního posunu, profesní rozvoj
  • Flexibilní pracovní dobu (core hours 9-15)
  • Jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní kantýnu
  • Mobilní tarify
  • Systém cafeterie (Benefit Plus)
  • Bonusy při pracovním / životním jubileu
  • Příspěvek na dojíždění
  • Multisport kartu (bez příplatku)

Místo pracoviště: Brno

Nástup: Ihned / dohodou

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV i v anglickém jazyce.

Na spolupráci se těší

Benjamín nevěčný, REED – Engineering

+420 602 780 613; Benjamin.Nevecny@reed.com

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!