Technolog výroby se zaměřením na lakování

Job description

Naším klientem je leader v oblasti designu a výroby manipulační techniky a s připravovanými projekty a dynamickým růstem společnosti vznikají neustále nové perspektivní pozice v tom nejmodernějším prostředí se zaručeným kariérním růstem a mezinárodně uznávanými certifikacemi.

Náplň práce:

  • TPV montážních linek a dalších pracovišť s ohledem na kvalitu, produktivitu, bezpečnost a náklady
  • Odpovědnost za řádné technologické podmínky v průběhu série
  • Zodpovědnost za změnová řízení procesů, archivaci výkresové dokumentace, zaškolení apod.
  • Technická podpora při zařízení technologického vybavení pracoviště
  • Předkládání návrhů k optimalizaci procesu

Požadavky:

  • SŠ/VŠ strojírenského oboru
  • minimálně 3-roky praxe, zejména v sériové výrobě
  • zkušenosti s TPV se zaměřením na nanášení práškové barvy
  • znalost přípravy vstupních materiálů
  • znalost procesů štíhlé výroby a ergonomie
  • Anglický jazyk minimálně B1
  • Zodpovědnost, analytické dovednosti a technické myšlení
  • Samostatnost i týmová práce

Odměna:

  • Měsíční plat až 60.000 Kč dle dovedností a zkušeností
  • Roční a vánoční bonusy
  • Moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy na dovolenou do 25%
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek k penzijnímu/životnímu pojištění
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání ( 75% hrazeno firmou )
  • Kvalitní stravování v podniku – zdarma
  • Cafeteria a mnohé další !

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete nám svůj životopis!

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!