Technolog pro nové projekty

Job description

Naším klientem je leader v oblasti designu a výroby manipulační techniky a s připravovanými projekty a dynamickým růstem společnosti vznikají neustále nové perspektivní pozice v tom nejmodernějším prostředí se zaručeným kariérním růstem a mezinárodně uznávanými certifikacemi.

Společnost expanduje a rozšiřuje svou výrobu - pro tento účel nyní hledáme nadšené technology, kteří se nebojí stát u zrodu nových projektů.

Náplň práce:

  • Spoluúčast na naplánovaných projektech, přesněj přesun výroby
  • Technická příprava výroby - výroba, procesy, systémy, analýza apod.
  • Jednání s dodavateli - výběr vhodných dodavatelů, jejich technologií ad.
  • Příprava související dokumentace

Požadavky:

  • SŠ/VŠ strojírenského oboru
  • minimálně 3-5 let praxe na odpovídající pozici z automotive odvětví
  • zkušenosti z průmyslového inženýrství - technologie montáže, lean production apod.
  • zkušenost se zavádění nových projektů
  • Anglický jazyk minimálně B1
  • Uživatelská znalost MS Office a SAP
  • Zodpovědnost, analytické dovednosti a technické myšlení
  • Komunikativnost a dobré organizační schopnosti

Odměna:

  • Měsíční plat až 65.000 Kč dle dovedností a zkušeností
  • Roční a vánoční bonusy
  • Moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy na dovolenou do 25%
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek k penzijnímu/životnímu pojištění
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání ( 75% hrazeno firmou )
  • Kvalitní stravování v podniku – zdarma
  • Cafeteria a mnohé další !

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete nám svůj životopis!

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!