Technolog CNC obráběcích strojů

Job description

 Naším klientem je česká společnost, se zaměřením na zpracovávání kovu a následný prodej výrobků do strojírenského a automobilového průmyslu. Dekády let zkušeností a kvalitní výroba, dokázaly zajistit společnosti věhlas i mezi světoznámými značkami a rozšířit tak svou působnost do celého světa.

Náplň práce:

  • Technická příprava výroby, vzorkování a vyhodnocování
  • Nastavování parametrů a programování CNC obráběcích strojů
  • Zpracování související technické dokumentace - cenová kalkulace, analýza apod.
  • Komunikace s dalšími odděleními firmy a s dodavateli strojů

Požadavky:

  • Minimálně SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • Minimálně 2-5 let zkušeností se sériovým obráběním
  • Zkušenosti s robotizací, znalost programování CNC obráběcích strojů
  • Anglický jazyk B2
  • Znalost sady MS Office, znalost SolidWorks výhodou
  • Spolehlivost, komunikativnost a cit pro detail

Odměna:

  • Motivační mzda dle získaných zkušeností
  • Široký systém odměn, např. za "zlepšováky"
  • Precizní vzdělávací systém
  • Příspěvky na dovolenou, dopravu i životní/penzijní připojištění
  • Poukázkový systém na stravování i soukr. aktivity
  • Možnost využít stravování v závodní jídelně
  • Dobrá dostupnost veřejnou dopravou

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Zašlete nám svůj životopis v anglickém jazyce!

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!