Strojírenský technolog

Job description

Výrobce a distributor brousících strojů s mezinárodní působností hledá nového člena týmu na pozici strojírenského technologa. Inovativní technologie se silným důrazem na kvalitu, umožňují firmě stát na vrcholu mezi těmi nejlepšími a nejšpičkovějšími poskytovateli těchto technologií ve výrobním, automobilovém i kovozpracujícím průmyslu pro firmy po celém světě.

Náplň pozice:

  • Čtení a tedy vycházení z technické dokumentace a její zpracování
  • Vytváření podkladů pro způsobilost výrobních zařízení v zakázkové výrobě
  • Spolupráce s dalšími odděleními společnostmi
  • Odpovědnost za zavádění nových procesů do výroby dle zákaznických požadavků

Požadavky:

  • Minimálně SŠ vzdělání ve strojírenství nebo blízkém zaměření
  • Znalost i dovednost čtení technické dokumentace
  • Dobré komunikační dovednosti, zájem o vzdělávání se a rozvoj
  • Řidičský průkaz sk. B
  • B1 Angličtina nebo/a němčina výhodou, nikoliv podmínkou
  • Praxe na takové pozici vítána, zaučení je samozřejmostí

Odměna:

  • Různorodá pracovní náplň, skvělá ke vzdělávání a seberealizaci ve strojírenství
  • Stabilní zaměstnání
  • Fixní mzda dle dovedností a praxe + pololetní odměny
  • Dovolená 25 dní
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované závodní stravování
  • Týmové akce
  • Rekreační zařízení v Krkonoších
  • a řada dalších

Zaujala Vás pracovní nabídka? Zašlete nám svůj životopis!

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!