Procesní automatizace- hledá se Inženýr

Job description

Chcete se podívat po světě v rámci mezinárodních projektů? Domluvíte se anglicky? Máte ukončenou VŠ a zajímáte se o automatizaci v průmyslu?

Pak pro Vás mám vskutku zajímavou příležitost! Čtěte dál a pokud se vzhlédnete v náplni práce a splňujete podmínky, tak neváhejte a pošlete mi svůj životopis!

Náplň práce:

  • Tvorba technické dokumentace dle požadavků zákazníků
  • Spolupráce s týmem v rámci projektů
  • Práce na automatizačních systémech- návrh, specifikace a tvorba dokumentace dle potřeby
  • Spolupráce s koncovými zákazníky- uvedení do provozu- třeba i v rámci zahraničních cest
  • Programování SW pro PLC a návrh HW pro realizaci systémů

Co se od Vás očekává:

  • Máte ukončenou VŠ v elektrotechnickém oboru
  • Nemáte problém s komunikací anglicky (ideálně B2)
  • Jste flexibilní a samostatní, ale nedělá Vám problém pracovat v mezinárodním týmu
  • Máte zkušenosti s automatizací a programováním PLC- ať už na škole nebo v práci
  • Máte Vyhlášku č. 50/1978 Sb. (min §5)
  • Znalost dalších jazyků kromě angličtiny je výhodou

Na co se můžete těšit:

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Jazykové kurzy- rádi Vám pomůžou se zlepšením němčiny a angličtiny
  • Roční finanční bonus (13. plat)
  • Roční navýšení mezd dle situace (valorizace)
  • Stravenkový paušál
  • Cafeteria systém benefitů
  • Možnost práce z domova
  • Široké možnosti karierního růstu a rozvoje
  • A mnoho dalšího…

Místo pracoviště: Ostrava

Nástup: Ihned / dohodou

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato nabídka oslovila a chcete se dozvědět víc, tak mě kontaktujte a zašlete mi Vaše CV v angličtině!

Těším se na Vaše reakce.

Benjamín Nevěčný, REED – Engineering

+420 602 780 613; Benjamin.Nevecny@reed.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!