IT Recruiter

Job description

Hledáš uplatnění v moderní technologické společnosti? Máš zkušenosti s náborem technologických pozic a máš ambici do budoucna vést tým talentovaných lidí? Pokud ano, máme pro tebe skvělou pracovní příležitost stát se součástí rostoucí společnosti, která dodává moderní SW řešení svým klientům.

Co získáš na pozici IT Recruitera?

  • Zkušenost v moderní technologické společnosti s možností růstu na pozici HR Recruitment Managera – jak rychle záleží jenom na tobě
  • Kvalitní HW a SW vybavení
  • Moderní kanceláře přímo na metru C
  • Práci v rostoucí úspěšné firmě
  • A mnoho dalšího - MultiSport kartu, stravenkový paušál, kurzy angličtiny a rodilým mluvčím, 5 týdnů dovolené, sickdays, příspěvek na životní/penzijní připojištění,…

Jaká bude náplň práce?

  • Aktivní vyhledávání IT specialistů z různých zdrojů
  • Komunikace s hiring manažery, personálními agenturami a kandidáty během celého náborového procesu
  • Tvorba a správa inzerce v Teamiu, na firemním webu,…
  • Spolupráce na onboardingu (nabídky, smluvní dokumentace, nástupní den) a následné péče o zaměstnance
  • Reporting přímo CEO společnosti
  • Péče o firemní kulturu, hodnocení zaměstnanců, zlepšování HR procesů

Co od Tebe potřebujeme?

  • Aktivní přístup k oslovování kandidátů – nespoléhat se jenom na inzerci
  • Praxi v oblasti náboru min. 3 roky – vedení pohovorů podmínkou, praxe na pozici HR Specialist/Generalist velikou výhodou
  • Komunikativní a spolehlivou osobnost s tahem na branku
  • Orientaci v pracovněprávní agendě
  • Nadšení pro práci a ambice pro kariérní růst – pokud se osvědčíš, máš možnost vést menší tým – 2 lidi jako HR Recruitment Manager
  • Ochotu dojíždět každý den do kanceláře – HR je tady pro lidi, samozřejmě možnost pracovat z domova v případě potřeby je možná

Lokalita: Praha 4

Nástup: únor/březen

#ITrecruiter #Recruiter #Talentacquisition #HRSpecialist #HRGeneralist #RecruitmentManager

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší
Zuzana Veliká
Senior Business Manager

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika
www.linkedin.com/in/zuzanavelika/

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!