Field Service Engineer

Job description

Výrobce a distributor široké škálu zobrazovacích systémů a IT řešení v polygrafickém průmyslu, hledá nového člena týmu na pozici servisního inženýra pro digitální tisk.

Hlavním cílem pro tuto roli, je poskytnout klientům a interním zaměstnancům technický servis i každodenní podporu v oblasti firemních produktů.

Kandidát bude s technologiemi seznámen a odborně zaučen.

Náplň práce:

  • Instalace a servis firemních zařízení u klientů v České republice
  • Komunikace s klienty a jejich zaúčtování
  • Poskytování Tier 1 podpory (lokálně nebo remote) klientům, předávání na T2 a T3
  • Správa související dokumentace
  • Spolupráce s dalšími odděleními na řešení případných závad

Požadavky:

  • Minimálně SŠ vzdělání "elektro" zaměření
  • Vyhláška 50 §6
  • Velmi dobré znalosti elektromechaniky
  • Anglický jazyk min. B2
  • Dobré organizační schopnosti a příjemné vystupování
  • Ochota cestovat
  • Řidičský průkaz sk B

Odměna:

  • Atraktivní mzda dle praxe a zkušeností
  • Balíček zajímavých benefitů
  • Příležitost k rozvoji osobních i technologických dovedností
  • Šance spolupracovat v mezinárodním prostředí
  • Služební vůz
  • Služební telefon i notebook

Zaujala Vás nabídka? Zašlete nám svůj životopis v anglickém jazyce!

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!