Probíhá vyhledávání...

Dostupnost


Pomoc a poradenství


Technické problémy

V případě, že potřebujete poradit, jak používat naše stránky nebo máte problémy s přihlášením, s obdržením e-mailů a zobrazením stránek, kontaktujte nás, prosím. Velice oceníme, pokud nám sdělíte Vaše názory a připomínky k našim stránkám, stejně jako doporučení vedoucí k jejich zlepšení.      

Prosíme o vyplnění zpětné vazby, kterou naleznete zde​

Využití internetových technologií

Můžete si změnit nastavení prohlížeče tak, aby pro Vás bylo používání stránek příjemnější. Změny se týkají velikosti textu, barevného rozlišení textu i pozadí. Pokud používáte nejnovější verzi Internet Exporer, můžete si zrušit barévné schéma těchto i jiných internetových stránek.  

Vyplňování formulářů

Jestliže vyplňujete formuláře online, doporučujeme Vám následující:

Přečtěte si pečlivě všechny formuláře předtím, než je začnete vyplňovat

Pokud při vyplňování formuláře používáte verzi snímače JAWS 3.3 a vyšší, může Vám pomoci vypnutí virtualního PC kurzoru.

Jakmile formulář vyplníte, zapněte si opět virtualní PC kurzor a zkontrolujte si údaje, které jste uvedli – potom formulář odešlete.

Změna nastavení prohlížeče

Pokud chcete změnit barvy a fonty používané na těchto stránkách, jděte na volbu 'Nástroje' a vyberte 'Možnosti internetu'. Pak klikněte na tlačítko 'Dostupnost", zaškrtněte 'ignorovat barvy', 'ignorovat druhy fontů' a 'ignorovat velikosti fontů'. Potvrďte tlačítkem OK.

Pokud chcete změnit velikost textu, jděte na 'Prohlížení – velikost textu' a vyberte si možnost, která Vám nejvíce vyhovuje (největší, větší, střední, menší, nejmenší).

Můžete si také změnit původní barvy a fonty, které jsou nastaveny na Vašem počítači. Postup se různí od verze software Windows a dalších operačních systémů. Z tohoto důvodu kontaktujte příslušné oddělení, které Vám s tímto poradí.

Detailní informace jsou k dispozici na 'Můj počítač, moje cesta' na stránkách - www.abilitynet.org.uk/myway.