Probíhá vyhledávání...

Obchod & Marketing – nábor

Proč bychom měli být vaším partnerem v oblasti náboru obchodních a marketingových pozic? Reed Sales & Marketing si vytvořil vynikající reputaci na základě poskytování inovativních a efektivních náborových řešení ve všech oblastech náborového spektra. Kromě toho se u nás zaregistrovalo přibližně 2/3 všech kvalifikovaných obchodních a marketingových profesionálů žijících a pracujících v České a Slovenské republice a máme tak přístup k široké databáze kandidátů.


Specializujeme se na nábor stálých i dočasně přidělených pracovníků. Mnoho našich specializovaných konzultantů má vlastní zkušenost z oblasti obchodu nebo marketingu. To znamená, že chápou potřeby vaší organizace.


Prostřednictvím rozsáhlé sítě kontaktů a doporučení jsme výborně propojení s většinou trhu. Proto jsme přesvědčeni, že i vám můžeme komplexně zastřešit náborový proces, poskytnout služby outsourcingu, personální poradenství v různých pracovních oblastech, poradenství v oblasti řízení lidí.


Chcete-li zjistit, jak vám můžeme pomoci zbavit se stresu z obsazení volných obchodních a marketingových pozic kontaktujte nás ještě dnes v naši kanceláři Reed Sales & Marketing.