Probíhá vyhledávání...

Lidské Zdroje – nábor

Reed Human Resources se specializuje na poskytování personálních služeb pro organizace po celé České a Slovenské republice. Specializujeme se na nábor HR profesionálů na všech úrovních v celé řadě průmyslových odvětví včetně FMCG, maloobchodu, financí, práva, výroby, logistiky a IT.

Proč bychom měli být vaším partnerem v oblasti náboru HR profesionálů?

Reed Human Resources si vytvořil vynikající reputaci na základě poskytování inovativních a efektivních náborových řešení ve všech oblastech náborového spektra. Kromě toho se u nás zaregistrovalo přibližně 2/3 všech kvalifikovaných HR profesionálů žijících a pracujících v České a Slovenské republice a máme tak přístup k široké databázi kandidátů.

Náborové služby v oblasti lidských zdrojů

Specializujeme se na nábor stálých i dočasně přidělených pracovníků. Mnoho našich specializovaných konzultantů má vlastní zkušenost z oblasti HR a dokážou tak lépe pochopit potřeby vaší organizace.

Prostřednictvím rozsáhlé sítě kontaktů a doporučení jsme výborně propojení s většinou trhu. Proto jsme přesvědčeni, že i vám můžeme komplexně zastřešit náborový proces, poskytnout služby outsourcingu, personální poradenství v různých pracovních oblastech nebo poradenství v oblasti řízení lidí.

Chcete-li zjistit, jak vám můžeme pomoci zbavit se stresu z obsazení volných pozic v oblasti lidských zdrojů, kontaktujte nás ještě dnes v naší kanceláři Reed Human Resources.