Probíhá vyhledávání...

Strojírenství & Průmysl – nábor

Jelikož strojírenství je jednou z nejrychleji se rozvíjejících průmyslových oblastí v Evropě, udržet si krok s rostoucími potřebami tohoto odvětví vyžaduje opravdového odborníka. Specialisté divize Reed Engineering nabízí ty správné odborné znalosti, které potřebujete.

Proč bychom měli být vaším partnerem v oblasti náboru technických pozic? Protože jsme schopni zajistit nábor pro širokou škálu pozic pokrývající celou oblast engineeringu.

Náborové služby v oblasti engineeringu

Výrobní průmysl je v České republikce velmi důležitý, protože mnohé společnosti přesouvají svoji výrobu právě do ČR. Z tohoto důvodu hledají kandidáty specializované na výrobní proces – inženýry kvality, procesní inženýry, konstruktéry apod.

Prostřednictvím rozsáhlé sítě kontaktů a doporučení jsme výborně propojeni s většinou trhu. Jsme přesvědčeni, že i vám můžeme komplexně zastřešit náborový proces, poskytnout služby outsourcingu, personálního poradenství v různých pracovních oblastech, příp. poradenství v oblasti řízení lidí.

Chcete-li zjistit, jak vám můžeme pomoci zbavit se stresu z obsazení volných technických pozic, kontaktujte nás ještě dnes v naší kanceláři Reed Engineering.