Probíhá vyhledávání...

Účetnictví & Finance – nábor

Reed Accountancy & Finance se specializuje na poskytování náborových služeb v oblasti účetnictví, financí, bankovnictví a poradenství organizacím v rámci České republiky. Každoročně obsadíme více než 100 pozic.

Nabízíme profesionální zajištění náborového procesu finančních pozic na všech úrovních, od absolventů až po ředitele. Specializujeme se jak na nábor stálých, tak i dočasně přidělených pracovníků. Mnoho našich specializovaných konzultantů má vlastní zkušenost z oblasti účetnictví nebo financí. To znamená, že chápou potřeby našeho klienta.

Prostřednictvím rozsáhlé sítě kontaktů a doporučení jsme výborně propojení s většinou trhu. Proto jsme přesvědčeni, že i vám můžeme komplexně zastřešit náborový proces, poskytnout služby outsourcingu, personální poradenství v různých pracovních oblastech nebo poradenství v oblasti řízení lidí.

Chcete-li zjistit, jak vám můžeme pomoci zbavit se stresu z obsazení volných vícejazyčných pozic, kontaktujte nás ještě dnes v naší kanceláři Reed Účetnictví & Finance.